Obchodné podmienky

Radi by sme vám priblížili, čo by ste mali vedieť o tom, ako u nás nakupovať. Napriek tomu, že väčšina ľudí obchodné podmienky vôbec nečíta, veríme, že je dôležité vedieť, o čo ide.

Preto sme ich pre Vás preložili do zrozumiteľnej podoby iba o siedmich bodoch. Samozrejme máme k nahliadnutiu aj kompletné obchodné podmienky .

1. Nakupovanie na GoldBee.sk

Sme tu kvôli Vám – vy ste naši zákazníci a my sme váš e-shop. My ponúkame tovar, vy nakupujete.

Komunikujeme v češtine lebo v slovenčine, či už e-mailom alebo telefónom, a všetky naše vzájomné vzťahy sa riadia českými zákonmi.

2. Ako uzavrieme dohodu

To, čo vidíte na našom webe, radi predáme, ale nie je to naša zákonná povinnosť. Ceny, ktoré vidíte, sú konečné vrátane DPH a platné. To platí aj pre poštovné, balné a prípadné príplatky.

Keď kliknete na tlačidlo "objednať s povinnosťou platby", začne platiť vzájomná zmluva. Zašleme Vám aj potvrdzujúci e-mail.

3. Ceny a platby

Môžete platiť platobnou kartou, pomocou Apple Pay, Google Pay, online platby, bankovým prevodom alebo na dobierku. Sme platcami DPH. Kompletné informácie o doprave a platbe nájdete na podstránke doprava a platba .

4. Vrátenie tovaru a odstúpenie od zmluvy

Pokiaľ tovar nevyhovuje vašim očakávaniam, môžete sa rozhodnúť od zmluvy odstúpiť do 14 dní od prevzatia tovaru. Máme pre to pripravenú podstránku o vrátení tovaru .

Peniaze Vám vrátime najneskôr do 14 dní, ale pokúsime sa konať čo najrýchlejšie.

Samozrejme môžete od zmluvy odstúpiť ešte predtým, ako tovar obdržíte.

5. Doručenie tovaru a reklamácia

Predtým ako tovar prevezmete, skontrolujte prosím starostlivo obal. Pokiaľ je poškodený, nemusíte zásielku preberať.

Náš tovar musí byť vždy bez závad. Pokiaľ sa nejaká vada do šiestich mesiacov od prevzatia predsa len prejaví, máte právo ho reklamovať rovnako ako by sa vada prejavila ihneď po prevzatí.

Pre reklamácie prosím navštívte príslušnú podstránku , kde nájdete podrobnejšie informácie.

6. Ochrana osobných údajov

Radi by sme od Vás dostali pravdivé údaje. Sľubujeme, že s nimi budeme nakladať s maximálnou opatrnosťou a podľa platnej českej legislatívy.

7. Posledné drobnosti... :-)

Naše vzájomné vzťahy sa riadia českými zákonmi. Chceme s Vami obchodovať k vašej maximálnej spokojnosti. Ak máte nejaké otázky, neváhajte sa na nás obrátiť.