Časté otázky

Využívame týchto dopravcov:

Spôsoby platby:

 • platba kartou, Apple Pay a Google Pay prostredníctvom spoločnosti ComGate Payments
 • dobierkou
 • prevodom na účet
Pri nákupe nad 100 € máte dopravu ZADARMO!

Ak si objednáte tovar vo všedný deň do 11h, odošleme vašu zásielku ešte v ten istý deň. Je veľká šanca, že balíček obdržíte do 1-2 dní. Vždy je ale lepšie počítať s rezervou jedného dňa.

Postup sa líši podľa Vami zvoleného dopravcu.

 • Zásilkovna

Pohyb vašej objednávky môžete sledovať aj online.

E-mailom deň vopred dostanete oznámenie o termíne doručenia. Kompletné informácie o doprave pomocou Zásielkovne nájdete na tejto stránke.

Zákaznícka linka Zásielkovne je: +420 216 216 516


 • SPS

Pohyb svojej objednávky môžete sledovať aj online.

E-mailom deň vopred dostanete oznámenie o termíne doručenia. Pokiaľ sa vám doba hodiť nebude, je možné ju telefonicky či e-mailom zmeniť. Tiež máte možnosť si balíček presmerovať na jedno z výdajných miest SPS. Všetky tieto informácie získate podrobne v emaile.


 • Slovenská pošta

SMS správou i-e-mailom vám od Slovenskej pošty príde informácia o stave balíčka a následne aj oznámenie o termíne jeho doručenia. Ten býva väčšinou vo všedné dni medzi 8:00 – 16:00. Pohyb svojej zásielky môžete sledovať aj online.

  Po obdržaní reklamácie vám odosielame email, že k nám balíček v poriadku dorazil.
  Ihneď ho preposielame danému výrobcovi a akonáhle od neho dostaneme stanovisko, kontaktujeme vás prostredníctvom e-mailu.
  >Reklamáciu nemôžeme nijako urýchliť a vždy musíme počkať na vyjadrenie výrobcu, či opravu. Prosíme vás teda o strpenie, zo zákona máme na vyriešenie 30 kalendárnych dní.

  Viac informácií o reklamácii nájdete tu.

  Akonáhle sa nám balíček vráti, ihneď odosielame informačný e-mail a následne aj peniaze. Tie máte na svojom bankovom účte späť najneskôr do 14 kalendárnych dní od prijatia kúskov na náš sklad.

  Kamennú pobočku nemáme. Niektoré produkty značky GoldBee si ale môžete objednať a vyskúšať na vybraných pobočkách obchodov Sportisimo. Viac na sportisimo.cz