O nás

 

GoldBee

Ručne šité v Brne. Záleží nám na každom šve, ľuďoch aj prírode.

GoldBee.cz

O nás

Cesta značky GoldBee sa začala v roku 2020. Hlavnou myšlienkou bolo vytvoriť ručne šitú značku, ktorá pochádza z Česka a ktorej výroba bude plne etická a maximálne ekologická. Tiež bolo dôležité vytvoriť moderné, minimalistické a hlavne pohodlné oblečenie pre ženy. GoldBee sa zameriava predovšetkým na športové oblečenie, v našich kolekciách však nájdete aj všestranné kúsky, ktoré si môžete so všetkou parádou vziať aj do mesta. Ponúkame kvalitné produkty za dostupné ceny pre každú z vás. 

Nie sme len ďalšia anonymná značka.

Zakladáme si na tom byť pre našich zákazníkov maximálne transparentní. Preto sa netajíme pôvodom a spôsobom výroby našich produktov. Veľkú časť sortimentu vyrábame priamo v našich dielňach v Českej republike, kde pre vás produkty šijú naše šikovné krajčírky. Kvôli technologickej náročnosti bezšvového materiálu spolupracujeme aj s talianskymi dodávateľmi. Celá výroba tak prebieha pod našou kontrolou výhradne v Európe.
Od 18.11. 2021 sa značka GoldBee ako prvá veľká česká značka stala súčasťou európskeho módneho gigantu Zalando.

App Screenshots

Od legín po posilňovacie gumy

Čo všetko ponúkame?


Našou doménou je športové oblečenie pre všetky voľnočasové aktivity. Nájdete u nás najmä ručne šité a bezšvíkové legíny, športové podprsenky, crop-topy, kraťasky, mikiny alebo tepláky. Okrem toho ponúkame aj najväčší výber posilňovacích odporových gúm na svete. Presvedčte sa sami tu!

Neustále pre vás však vymýšľame nové, krásne, pohodlné a originálne produkty, ktoré si zamilujete po prvom nosení.

Takže je na čo sa tešiť!


E-shop

Budúcnosť patrí ekológii

Vnímame silnejúce ekologické tlaky v spoločnosti a sami chceme byť súčasťou týchto tendencií.

V GoldBee sme sa vydali cestou udržateľnej a morálne zodpovednej výroby. Nie je to cesta ľahká, ale chceme zastávať hodnoty, ktoré majú budúcnosť.

V našich kolekciách už môžete nájsť napríklad tričká z organickej bavlny alebo české legíny ušité z certifikovaných látok. Viac v sekcii Udržateľnosť.

The World Stands On People

Svet stojí na ľuďoch. Hľadáme silné, inšpiratívne príbehy v spoločnosti.

Prostredníctvom našich kolekcií sa snažíme na tieto príbehy upozorniť. Či už z rešpektu k hrdinským činom, tak aj za účelom upútať na tieto príbehy pozornosť.

#BeGold #GoldBee